روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون / قیمت روغن زیتون اصل در سال جاری

قیمت روغن زیتون اصل در سال جاری

امروزه در کشور ما انواع مختلفی روغن زیتون اصل به فروش می رسد که این محصول از فروش بالایی برخوردار است. همچنین قیمت روغن زیتون اصل مشخصی نمی باشد و قیمت آن به عوامل مختلفی مانند کیفیت محصول، نحوه خرید، شرکت تولیدکننده، میزان تقاضا برای خرید‌، برند تولید کننده، وزن بستگی دارد. تورم و نوسانات ارزی بر قیمت تاثیر می گذارد و باعث می شود قیمت ها تغییر کند و مشخص نباشد. 

قیمت روغن زیتون اصل در سال جاری

مشخصات مهم روغن زیتون اصل را بشناسیم

مشخصات مهم روغن زیتون اصل را بشناسیم

روغن زیتون اصل یکی از بهترین روغن ها می باشد که از خواص زیادی برخوردار است. همچنین این محصول مشخصات زیادی دارد که در هنگام خرید باید اصل این محصول را از تقلبی تشخیص دهیم. 

روغن زیتون ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. در برخی از مراکز فروش مواد افزودنی به روغن اضافه می کنند که برای بدن چندان مفید نیست. بنابراین باید روغن های کم ارزش را از اصل تشخیص داد. 

روغن زیتون علاوه بر مصرف در سبد غذایی، برای پوست و مو بسیار مفید است. این روغن بسیار خوش طعم و خوش بو می باشد و یکی از سالم ترین روغن ها می باشد که مصرف درست و اندازه آن برای بدن توصیه می شود. 

روغن زیتون باید بویی شبیه برگ آن داشته باشد و حتما باید بوی تازگی و طراوت داشته باشد. به همین دلیل مشخص می شود که روغن زیتون اصل می باشد. اسید های چرب بسیار زیادی دارد و اسید لینولیک زیادی را در خود گنجانده است. 

رنگ روغن زیتون اصل باید رنگی زرد و مایل به سبز داشته باشد و بوی آن باید مانند میوه زیتون باشد. یک راه حل دیگر برای تشخیص روغن اصل از تقلبی این است که کمی از روغن زیتون را داخل دهان خود ریخته و اگر تلخی در ته گلو احساس کردید، بنابراین این روغن اصل می باشد. 

پخش کننده روغن زیتون اصل

پخش کننده روغن زیتون اصل امروزه در کشور ما انواع مختلفی روغن زیتون اصل به فروش می رسد که قیمت مناسبی دارد. این محصول به دلیل کاربرد زیادی که دارد از بازار فروش خوبی برخوردار است. به همین دلیل پخش روغن زیتون اصل به خارج از کشور انجام می شود. 

این محصول توسط پخش کنندگان به خارج از کشور صادر می شود. صادرات این محصول باعث شده تا مقدار زیادی ارز وارد کشور شود و سود خوبی نصیب پخش کنندگان شود. 

همچنین پخش کنندگان این روغن را با کیفیت عالی و مرغوبیت بالا در سراسر کشور عرضه می کنند. محصول صادراتی باید با کیفیت و قیمت مناسب داشته باشد تا مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز روغن زیتون گیری در تهران

امروزه افراد زیادی هستند که ترجیح می دهند که از روغن های گیاهی در پخت و پز استفاده نمایند. یک نمونه از این محصول های طبیعی، روغن زیتون می باشد که به دلیل خاصیت

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند